ÜRÜNLER
CISCO HYPERFLEX

Cisco HyperFlex


Faydaları

Çeviklik: HyperFlex'in uçtan uca çözümü Dijital dönüşümün en hızlı yoludur. 

Verimlilik: Altyapınızdaki uygulama ihtiyaçlarına göre verilerinizi sürekli olarak en uygun hale getirir.

Uygulanabilirlik: Genişleyen uygulama ve işletme seçenekleri için hazırdır. 

Cisco Hiperflex; İşlemci, depolama ve ağ katmanlarını tek bir platform üzerinde birleştiren, basitleştirilmiş, tak çalıştır depolama çözümüdür. Bu sayede, bulut mimarisinde alışık olduğumuz "kullandığın kadar öde" sistemini, yerleşik datacenter mimarisinde uygulama imkanı, yeni beceriler, verimlilik ve adaptasyon sağlar.

Çözüm

HyperFlex, dahili ağ katmanı, güclü data optimizasyon yetenekleri ve tümleşik yönetim yetenekleri ile, zorlu iş yüklerinde de geniş kullanım alanları sağlıyor. HyperFlex; hızlı kurulur, kolay yönetilir ve mevcut sistemlerden daha kolay ölçeklenebilir. Güçlü alt yapısıyla şirketinizin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Uçtan Uca Çözüm.

Size, ilk nesil ürünlerde karşılaşılan uyumsuzluk ve sorunları ortadan kaldıran uçtan-uca yazılım tanımlı mimaride tasarlanmış, ilk Cisco hyperconverged ailesini sunuyoruz. Cisco HyperFlex çözümü ile; Güçlü ve yeni Cisco HyperFlex HX Data Platformu, Application Centric Infrastructure (Cisco ACI TM)  ihtiyaçlarınızı ve Cisco Unified Computing System TM (Cisco UCS ®)tabanlı sunucuları Cisco Unified Fabrik ile birleştiriyoruz.

Cisco UCS Teknolojisiyle

Cisco UCS, yüksek disk kapasiteli Cisco HyperFlex HX-Serisi sunucuların ve yüksek işlem kapasiteli Cisco UCS B-Serisi Bleade sunucuların tek noktadan bağlantısını ve yönetilmesini sağlar. Uygulamalarınızın CPU ve depolama alanı gereksinimlerini doğru şekilde yönetmek için Hyperconvergence çözümlerinden daha fazla seçenek sunar. Depolama platformunun performansı, yönetimin kolaylığı ve ağ güvenliği ağ katmanına bağlı olduğundan dolayı hyperconverged sistemde ağ katmanı en önemli bileşendir. Sonuç olarak, önceden hazırlanmış, tek noktadan yönetilebilen sistemler kolayca sipariş edilebilir. ve bir saatten daha az bir sürede çalışır hale getirilebilir.

Gücünü Yeni Nesil Data Teknolojisinden Alıyor

Cisco Hyperflex HX Data Platform yöneticisi disk kümesi içindeki tüm SSD ve HDD diskleri bir arada çok katmanlı ve nesne tabanlı veri merkezi olarak yönetir. Yedekli yapısıyla yüksek erişilebilirlik, veri tekilleştirme ve sıkıştırma ile depolama alanının verimli kullanımını ve kurumsal depolama cihazlarından beklenen snapshot, thin provisioning ve smart cloning gibi özellikleri destekler. Cisco HyperFlex sanallaştırma, kutudan bağımsız ortamlar için tasarlanmış olup, VMware vSphere'i destekler.

Uygulama İhtiyaçlarınızın Karşılanması

Çözümümüz günümüz kurumsal bilgisayar ortamlarında karşılanamayan ihtiyaçları sağlar ve Cisco ürün ailesini tamamlar. Cisco UCS yönetimi ile Hyperconverged ortamlarını yönetebilir ve kurulumlarını kolayca yapabilirsiniz. Cisco HyperFlex; CPU, SSD ve depolama alanı arasında sağlam bir ilişki oluşturarak mükemmel performans sağlar.

 

Sonraki Adım

Bizi arayın yada sizinle iletişime geçelim, Cisco Hyperflex çözümü ve firmanızın, dijital dönüşümü için çözümleri birlikte oluşturalım

0212 275 1295     satis@istpaz.com.tr

Detaylı bilgi için https://www.cisco.com/c/tr_tr/products/hyperconverged-infrastructure/index.html sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

 

İlgili Dokümanlar