logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Çözümler

İstanbul Pazarlama > Çözümler
Sanallaştırma & Konsolidasyon

Sunduğumuz sanallaştırma hizmetleri ile daha az yer kaplayan, daha az enerji harcayan, daha az ısı yayan, daha ölçeklenebilir ve esnek, bakım maliyetleri daha düşük sistemlere sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Sunucu Sanallaştırma

 • IBM AIX PowerVM
 • VMware Server Sanallaştırma
 • Microsoft HyperV Server Sanallaştırma

Masaüstü Sanallaştırma

 • VMware Desktop Sanallaştırma
 • Citrix Desktop Sanallaştırma
 • Atlantis ilio

Disk Sanallaştırma

 • IBM SVC
 • IBM Storwize
(Network)

Tecrübeli ve uzman kadromuzla sizler için en uygun Ağ ve altyapı çözümleri sunmaktayız.

 

İş ve iletişim uygulamalarınızın çalışacağı; Yapısal Kablolama, Sistem Odası, Yerel Alan Ağı (LAN), Geniş Alan Ağı (WAN), Kablosuz Ağ (WLAN), VPN ve Güvenlik altyapılarınızın tasarımı, kurulumu ve işletimi süreçlerinde gerekli tüm desteği sağlamaktayız.

 

İSTANBUL PAZARLAMA A.Ş. BT işlemlerinizi kolaylaştırmanız, yönetmeniz, riski düşürmeniz ve ağınızı daha güvenli ve esnek bir hale getirmeniz için yönetilen hizmetler sunar.

Güvenlik

Danışmanlık, analiz, satış ve satış sonrası destek hizmetlerimiz ile iş gereksinimlerinize uygun optimum güvenliğin sağlanması uzmanlıklarımız arasındadır.

 

Yedekleme, Replikasyon ve Tekilleştirme

IBM Spectrum Protect

Kurumsal yedekleme alanında lider olan IBM, fiziksel, sanal, yazılım tanımlı veya bulut ortamlarındaki verilerin korumasının için tek bir denetim noktası ile basit bir kullanıcı ve yönetici arabirimi sunar. Sanal Makineler ve uygulama verileri için devreye alma, yönetim ve kurtarma kolaylığı elde etmenizi sağlar.

IBM Spectrum Protect™, kritik öneme sahip veriler ve sanal makineler için yedekleme ve kurtarma sürelerini saatlerden dakikalara indirir.

Veeam Backup Replication

Veeam® Backup & Replication™ tek yönetim konsolundan sanal, fiziksel ve bulut (VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V de dahil) TÜM iş yükleri için Kesintisiz Çalışırlık imkanı sunar. Uygulama ve verilerinizin hızlı, esnek ve güvenilir şekilde kurtarılmasını sağlar ve yedekleme ile replikasyonu tek bir yazılım çözümünde bir araya getirir.

Acronis Yedekleme Yazılımları

Acronis, son kullanıcılar ve küçük-orta ölçekli işletmeler için lider yedekleme yazılımı, felaket kurtarma ve güvenli veri erişim sağlayıcısıdır. Acronis çözümleri arasında fiziksel, sanal ve bulut sunucusu yedekleme yazılımı, depolama yönetimi, güvenli dosya paylaşımı ve sistem kurulumu bulunmaktadır. Acronis AnyData Engine ile güçlendirilen Acronis ürünleri, yerel, uzaktan, bulut ve mobil cihazlardaki veriler için kolay, eksiksiz ve güvenli çözümler sunar.

Kümeleme (Cluster)
 • IBM PowerHA Cluster
 • IBM SVC Stretch Cluster (Storage Kümelemesi)
 • Linux Cluster
 • Mirosoft Windows Cluster
istpazcloud
 • Yeni Datacenter’ımız Cisco USC Sunucularla daha da güçlendi.
 • İstanbul Pazarlama olarak Müşterilerimize Cloud (Bulut Bilişim) hizmetleri vermeye başladık.
 • Her türlü sunucu, depolama, test ve barındırma hizmetleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
IP Telefon / IP Kamera
 • Fiziksel Güvenlik Çözümleri
 • IP Kamera, Access Kontrol, Security, Video Analytics ürünlerimiz ile Fiziksel Güvenlik çözümleri tasarım ve kurulumu hizmetleri.
Video Konferans
 • Cisco IP Telefon ve Video Konferans çözümleri.
TeamWork Yönetim Yazılımları

TeamWork Yönetim Yazılımları ile; şirketinizin faaliyetlerini kişilerin varlığına bağımlı olmadan sürdürebilmesini ve geliştirebilmesini sağlayan kurumsal bir yapı oluşturun, verimliliğinizi, kalitenizi, müşteri memnuniyetini ve karlılığınızı artırın.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız

IBM Spectrum Software

IBM Spectrum Protect

 

Verileri güvenle koruyun ve kurtarın.

IBM Spectrum Protect  yedekleme ve kurtarma için kuruluşlara tek bir denetim ve sistem yönetimi noktası sağlayan bir veri koruma platformudur. IBM Spectrum Protect (Tivoli Storage Manager) ürün ailesinin en önemli ürünüdür.

IBM Spectrum Protect  yedekleme, anlık görüntü, arşiv, kurtarma, alan yönetimi, tam sistem kurtarma ve olağanüstü durum kurtarma yetenekleri sağlar.

 

Spectrum Protect sanal makineler, dosya sunucuları, e-posta, veritabanları, kurumsal kaynak planlama sistemleri, anabilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarları da dahil olmak üzere her boyutta sistemi destekler. Üstelik Spectrum Protect tüm bunları veriler büyüdükçe tek bir ortamdan gerçekleştirir.

 

Spectrum Protect yazılımı, paket halinde ya da tek tek bileşenler olarak kullanılabilir. Lisans planları platformundan seçiminizi yapın. Küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için IBM, özel olarak fiyatlandırılmış ve paketlenmiş Entry çözüm paketleri sunar.