KURUMSAL
HAKKIMIZDA

Bilgi teknolojileri sektörünün en deneyimli kuruluşlarından birisi olan İstanbul Pazarlama A.Ş., 1983 yılından bu yana müşterilerinin bilgi teknolojilerinde ihtiyaç duydukları donanım ve yazılım çözümlerini ve hizmetleri sağlıyor.

Anahtar teslimi proje anlayışı ile sistem entegrasyon projeleri, donanım ve yazılım satışı, kurulum, sistem desteği, lisanslama, bakım hizmetleri, bulut çözümleri, yönetim yazılımları, özel yazılım geliştirme, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

IBM Platinum Çözüm Ortağı olarak IBM Power Sunucu, IBM Storage ve IBM Yazılım ürünleri ve Cisco Elite Çözüm Ortağı olarak Cisco sunucuları ve ağ ürünleri ile ilgili sistem entegrasyon projeleri gerçekleştiriyoruz.

Lenovo, Microsoft, VMware, Citrix, Red Hat, Suse, CheckPoint, TrendMicro, Actifio, vb. birçok teknoloji firmasının ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz.

IBM AIX ve Linux işletim sistemleri, Sanallaştırma & Konsolidasyon, Güvenlik, Yedekleme, Replikasyon ve Tekilleştirme, Kümeleme (Cluster), IP Telefon ve IP Kamera, Video Konferans alanlarında deneyimli kadrolarımızla çözümler gerçekleştiriyoruz.

Kendi geliştirdiğimiz TeamWork Yönetim Yazılımları ile müşterilerimizin kurumsallaşmalarına, TeamWork Hukuk Yazılımları ile Avukatlık Bürolarının verimli çalışmalarına katkı sağlıyoruz. IBM’in kurumsal yazılımları ile müşterilerimize özel çözümler oluşturuyoruz.

İstanbul Pazarlama ailesi olarak sahip olduğumuz 35 yıllık tecrübe ve uzmanlığı, siz müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.