ÇÖZÜMLER
IBM SPECTRUM SOFTWARE

IBM Spectrum Protect (Tivoli Storage Manager)

Verileri güvenle koruyun ve kurtarın.

IBM Spectrum Protect (Tivoli Storage Manager), yedekleme ve kurtarma için kuruluşlara tek bir denetim ve sistem yönetimi noktası sağlayan bir veri koruma platformudur. IBM Spectrum Protect (Tivoli Storage Manager) ürün ailesinin en önemli ürünüdür.

Tivoli Storage Manager Ailesi

IBM Spectrum Protect (Tivoli Storage Manager ürün ailesi) yedekleme, anlık görüntü, arşiv, kurtarma, alan yönetimi, tam sistem kurtarma ve olağanüstü durum kurtarma yetenekleri sağlar.

Spectrum Protect sanal makineler, dosya sunucuları, e-posta, veritabanları, kurumsal kaynak planlama sistemleri, anabilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarları da dahil olmak üzere her boyutta sistemi destekler. Üstelik Spectrum Protect tüm bunları veriler büyüdükçe tek bir ortamdan gerçekleştirir.

Spectrum Protect yazılımı, paket halinde ya da tek tek bileşenler olarak kullanılabilir. Lisans planları platformundan seçiminizi yapın. Küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için IBM, özel olarak fiyatlandırılmış ve paketlenmiş Entry çözüm paketleri sunar.

Ürünler:

Tivoli Storage Manager Suite for Unified Recovery: IBM Spectrum Protect (Tivoli Storage Manager) için kapasiteye dayalı lisanslama, sanal ortamlar için gelişmiş aracılar ve temel uygulamalar, anlık görüntü yönetimi ve sıradüzensel alan yönetimi özelliklerini içerir. 

Tivoli Storage Manager: Veri yedekleme, geri yükleme ve arşivleme işlevlerini otomatikleştirir. Veri yönetimi operasyonlarını merkezileştirir. 

Tivoli Storage Manager Extended Edition: Gelişmiş olağanüstü durum kurtarma işlevselliği ve büyük manyetik bant kitaplık desteği ile yedekleme, geri yükleme ve arşivleme yeteneklerini genişletir. 

Tivoli Storage FlashCopy Manager: Bütünleştirilmiş uygulama etkin, sanal makine etkin ve donanım destekli anlık görüntü yedekleme ve geri yükleme yönetimi sağlar. Tivoli Storage Manager ile bütünleştirilir. 

  • Her boyutta sanal, fiziksel ve bulut ortamı için güvenilir, uygun maliyetli yedekleme ve hızlı kurtarma olanağı sağlar.
  • IBM Spectrum Protect aşağıdaki konularda yardımcı olabilir:
  • Veri koruması için daha az, inovasyon için daha çok yatırım gerçekleştirin.Yedekleme ve kurtarma altyapısını %38'e kadar azaltın.
  • Verileri güvenle kurtarın ve koruyun. Daha çok görselleştirme ve yönetici üretkenliğiyle tek bir noktadan sanal, fiziksel ve bulut yedek verilerini denetleyin.
  • Her boyutta kuruluşta esnek çözümleri devreye alın. Spectrum Protect, giriş düzeyinden büyük ölçekli kurumsal iş yüklerine kadar uygun şekilde ölçeklendirilebilir.