ÜRÜNLER
IBM VERSE

Bilgi alışverişinde değişim için yeniden tasarlanan e-posta ve iş iletişimi

IBM, iş hayatımızın en önemli araçlarından elektronik postayı yeniden tanımladı.

IBM verse, size iş dünyasında kullandığınız sosyal araçları daha akıllı hale getirerek, sizi anlayan analitik ve veriyi temel alan yeni bir elektronik posta ve yeni bir sosyal iş çözümü sunuyor.

IBM Verse, kullanıcıları iş iletişimlerine bir dizüstü ya da masaüstü tarayıcısından ya da bir mobil aygıttan erişmesine olanak sağlıyor.

IBM Verse, e-postalara bakmanın yanında şirketler için bir “sosyal e-posta” sistemi olarak sosyal medya hesaplarınızı tarayıp iletişim halinde olduğunuz kişilere, toplantılarınıza ve takviminize yeni bir sistem getirerek özel bir e-posta hizmeti sunuyor. Sosyal olarak iş hayatındaki network bağlantılarınızla buluşmanızı sağlıyor. Buna ek olarak kullanıcının aldığı her kararı aklında tutarak analitik çözümlerini buna göre uyguluyor.Kullanımı kolay e-posta çözümü

Masaüstü ve mobil aygıtlar için optimize edilmiş, sosyal, analitik ve kullanıcı tarafından tasarlanan, kişiye özel bir biçime dayalı olan ve kullanıcıya avantaj sağlayan, kullanımı kolay, bir e-posta çözümü.

Daha sorunsuz, daha az karmaşık e-posta hesapları

Kullanıcıların en önemli içeriğe öncelik tanımasına ve yeniden bu içeriğe odaklanmasına yardımcı olan daha sorunsuz hale getirilmiş ve daha az karmaşık, Kullanıcı davranışlarını ve tercihlerini gösteren analitik yaklaşım içeren e-posta hesapları.

İşbirliğine dayalı bilgi alışverişi

Kullanıcı davranışlarını ve tercihlerini gösteren analitiği kullanarak doğru içeriği, sohbetleri ve eylemleri hızla bulmalarını ve bunlara odaklanmalarını sağlayan, dünya genelinde ekipler arasında bağlantı kurmak için sosyal uygulamalarla, akıllı, yerleşik güvenlik özelliklerini kullanan, işbirliğine dayalı bilgi alışverişi. 

Detaylı bilgi için: 
0212 275 1295
http://www-03.ibm.com/software/products/tr/ibm-verse