logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Hakkımızda

İstanbul Pazarlama > Kurumsal > Hakkımızda
Hakkımızda

Bilgi teknolojileri sektörünün en deneyimli kuruluşlarından birisi olan İstanbul Pazarlama A.Ş., 1983 yılından beri müşterilerinin bilgi teknolojilerinde ihtiyaç duydukları donanım ve yazılım çözümlerini ve hizmetleri sağlıyor.

Firma Müzemizden: 1983 Yılında Pazarladığımız Dünyanın ilk “Notebook” bilgisayarı Osborne.
(2×64 KB disket CPM İşletim Sistemi)

Firma Müzemizden: 1983 Yılında Pazarladığımız NCR DMV (2×64 KB disket CPM işletim Sistemi)

Anahtar teslimi proje anlayışı ile sistem entegrasyon projeleri, donanım ve yazılım satışı, kurulum, sistem desteği, lisanslama, bakım hizmetleri, bulut çözümleri, yönetim yazılımları, özel yazılım geliştirme, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

IBM Platinum Çözüm Ortağı olarak IBM Power Sunucu, IBM Storage, IBM Cloud, IBM Yazılım ürünleri ve Cisco Premier Çözüm Ortağı olarak Cisco sunucuları ve ağ ürünleri ile ilgili sistem entegrasyon projeleri gerçekleştiriyoruz.

Firma Müzemizden: 1984 Yılında Pazarladığımız
ilk IBM PC (2×160 KB disket MS-DOS işletim sistemi)

Firma Müzemizden: 1987 Yılında
Pazarladığımız IBM PC XT
(intel 80286 CPU, 20 MB disk MS-DOS işletim Sistemi)

Bunlara ek olarak Lenovo, Microsoft, VMware, Citrix, Red Hat, Suse, CheckPoint, TrendMicro vb. birçok teknoloji firmasının ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz.

IBM AIX ve Linux işletim sistemleri, Sanallaştırma & Konsolidasyon, Güvenlik, Yedekleme, Replikasyon ve Tekilleştirme, Kümeleme (Cluster), IP Telefon ve IP Kamera, Video Konferans alanlarında deneyimli kadrolarımızla çözümler gerçekleştiriyoruz.

Firma Müzemizden: 1983 Yılında Pazarladığımız NCR DMV
(2×64 KB disket CPM işletim Sistemi)

Geliştirdiğimiz TeamWork Yönetim Yazılımları ve Hukuk Yazılımları ile müşterilerimizin tüm işlemlerini kağıtsız ofis ortamında takip ederek verimli çalışmalarına ve kurumsallaşmalarına katkı sağlıyoruz.

İstanbul Pazarlama ailesi olarak sahip olduğumuz 37 yıllık tecrübe ve uzmanlığı, siz müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Test ve Demo Merkezimiz