ÇÖZÜMLER
YEDEKLEME, REPLİKASYON VE TEKİLLEŞTİRME
  • IBM Spectrum Protect  

IBM Spectrum Protect yazılım, güvenilir, verimli veri koruması ve esnekliği sağlama. Yedekleme ve kurtarma için tek bir noktadan denetim ve yönetim olanağı sağlar. Veri tekilleştirme, sıkıştırma ve sürekli artımlı yedekleme, veri korumasına daha az, inovasyona daha fazla harcama yapmaya izin verecek yerleşik verimlilik kazandırır.

  • Dell EMC Data Domain Tekilleştirme Depolama Sistemleri
Dell EMC Data Domain sistemleri, verileri 10-30x ve daha büyük oranlarda korumak ve korumak için gereken disk depolama miktarını azaltır. DD Cloud Tier ile tek bir sistem tarafından yönetilen 150 PB'ye kadar mantıksal kapasiteyi ölçeklendirin. Veri Alanı sistemleri, 68 TB / saat'e kadar olan çıktılarla daha fazla yedekleme işlemini daha kısa sürede tamamlamayı ve daha hızlı ve daha güvenilir geri yüklemeler yapmayı mümkün kılar.
  • Veeam Backup Replication

Veeam® Backup & Replication™ 9.5 tek yönetim konsolundan sanal, fiziksel ve bulut (VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V de dahil) TÜM iş yükleri için Kesintisiz Çalışırlık sağlar. Uygulama ve verilerinizin hızlı, esnek ve güvenilir şekilde kurtarılmasını sağlar ve yedekleme ile replikasyonu tek bir yazılım çözümünde bir araya getirir.

  • Acronis Yedekleme Yazılımları

Acronis, son kullanıcılar ve küçük-orta ölçekli işletmeler için lider yedekleme yazılımı, felaket kurtarma ve güvenli veri erişim sağlayıcısıdır. Acronis çözümleri arasında fiziksel, sanal ve bulut sunucusu yedekleme yazılımı, depolama yönetimi, güvenli dosya paylaşımı ve sistem kurulumu bulunmaktadır. Acronis AnyData Engine ile güçlendirilen Acronis ürünleri, yerel, uzaktan, bulut ve mobil cihazlardaki veriler için kolay, eksiksiz ve güvenli çözümler sunar.

  • Symantec  BackupExec ve NetBackup