ÇÖZÜMLER
YEDEKLEME, REPLİKASYON VE TEKİLLEŞTİRME
  • IBM Spectrum Protect  
Kurumsal yedekleme alanında lider olan IBM, fiziksel, sanal, yazılım tanımlı veya bulut ortamlarındaki verilerin korumasının için tek bir denetim noktası ile basit bir kullanıcı ve yönetici arabirimi sunar. Sanal Makineler ve uygulama verileri için devreye alma, yönetim ve kurtarma kolaylığı elde etmenizi sağlar.
IBM Spectrum Protect™, kritik öneme sahip veriler ve sanal makineler için yedekleme ve kurtarma sürelerini saatlerden dakikalara indirir.
  • Dell EMC Data Domain Tekilleştirme Depolama Sistemleri
Dell EMC Data Domain sistemleri, verileri saklamak için gereken disk depolama miktarını 10-50x misli azaltır. DD Cloud Tier ile tek bir sistem tarafından yönetilen 150 PB'ye kadar mantıksal kapasite ölçeklendirilebilir. Data Domain Sistemleri, 68 TB/saat'e kadar yedekleme hızıyla daha fazla yedekleme işlemini daha kısa sürede tamamlamayı ve daha hızlı ve daha güvenilir geri yüklemeler yapmayı mümkün kılar.
  • Veeam Backup Replication
Veeam® Backup & Replication™ tek yönetim konsolundan sanal, fiziksel ve bulut (VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V de dahil) TÜM iş yükleri için Kesintisiz Çalışırlık imkanı sunar. Uygulama ve verilerinizin hızlı, esnek ve güvenilir şekilde kurtarılmasını sağlar ve yedekleme ile replikasyonu tek bir yazılım çözümünde bir araya getirir.
  • Acronis Yedekleme Yazılımları
Acronis, son kullanıcılar ve küçük-orta ölçekli işletmeler için lider yedekleme yazılımı, felaket kurtarma ve güvenli veri erişim sağlayıcısıdır. Acronis çözümleri arasında fiziksel, sanal ve bulut sunucusu yedekleme yazılımı, depolama yönetimi, güvenli dosya paylaşımı ve sistem kurulumu bulunmaktadır. Acronis AnyData Engine ile güçlendirilen Acronis ürünleri, yerel, uzaktan, bulut ve mobil cihazlardaki veriler için kolay, eksiksiz ve güvenli çözümler sunar.
  • Symantec  BackupExec ve NetBackup