Ağ ve Güvenlik
Çözümleri

Ağ ve ağ güvenliği konularındaki uzmanlığımızla ağ sistemlerinizi
daha verimli hale getiriyor ve güvenliğini sağlıyoruz.

Ağ ve Güvenlik
Çözümleri

Ağ ve ağ güvenliği konularındaki uzmanlığımızla ağ sistemlerinizi daha verimli hale getiriyor ve güvenliğini sağlıyoruz.

Firmaların ihtiyaçlarında en kritik noktalardan biri olarak sayılan ağ sistemleri gün geçtikçe daha büyük önem taşır hale gelmektedir. Sağlıklı çalışmayan bir ağ alt yapısında sisteminin yönetilmesi, performansı sorunlu bir hale gelerek işletmelerde zaman ve maddi kayıplara neden olmaktadır. Ağ sistemlerinde oluşan ufak bir arıza işletmenin hayati olan tüm sistemlerinin kesilmesine hatta durmasına sebebiyet verebilmektedir.

Kablolama alt yapısı, aktif cihazları, ağ ve güvenliğine kadar tüm sistemin bir arada ve beraber çalışması çok çok önemlidir. Son yıllarda büyüyen bilgi teknolojilerinden dolayı yerel alan ağları artık hayatımızın her noktasına girmiştir ve kesintisiz çalışması istenmektedir. Bu istek sürekli çalışma ve performansın dışında ağ güvenliğini daha da önemli bir hale getirmektedir.

Bu beklentilerin karşılanması için hem basit olarak yönetilebilen hem de kolayca güncellenebilen hızlı bir altyapı tasarlanması ağ ve güvenliği açısından çok önemlidir.

İstanbul Pazarlama olarak ağ ve ağ güvenliğini konusunda uzman ekiplerimizle birlikte her zaman gelişmeleri yakından izliyoruz. Müşterilerimizin gerek fiziki gerekse kurum politikaları dahilinde ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Kusursuz bir bağlantı ve iş akışı sürekliliği için güncel teknolojilere sahip, uygun ürün ve hizmetleri içeren projeler ve hizmetler sunuyoruz.

Veri Depolama ve İş Sürekliliği Çözümleri

Veri depolama teknolojilerindeki uzmanlığımızla işinizi kesintiye uğratmadan ihtiyacınızı karşılayacak en iyi çözümü sağlıyoruz.

Sunucu ve Sanallaştırma Çözümleri

BT altyapınıza uyumlu sunucu ve sanallaştırma
çözümlerimiz ile işinizi daha yönetilebilir kılıyoruz.

IBM Power Sunucu
Çözümleri

Maksimum verimlilik sağlayan IBM Power sunucuları kurumunuzun BT altyapısına entegre ediyoruz.

Veri Koruma ve Yedekleme Çözümleri

BT altyapınızda, uzmanlarımız ve 400’ü aşkın yedekleme projesinden gelen tecrübemiz ile verileriniz için koruma ve yedekleme çözümleri sunuyoruz.

Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri

Veri merkezi (data center) çözümlerimizle
kurumunuzun ihtiyacına yönelik çözümler üretiyoruz.