Kurumsal

Bilişim Teknolojilerinde Güven ve İnovasyon

Kurumsal

Bilişim Teknolojilerinde
Güven ve İnovasyon

1983 yılında kurulan İstanbul Pazarlama A.Ş., bilişim teknolojileri alanında kesintisiz hizmet anlayışıyla sektörde öncü bir konumda yer almaktadır. Firmamız, sunduğu yenilikçi çözümler, sektör lideri markaların ürünleri ile müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sağlamaktadır.

Anahtar teslimi proje anlayışı ile Sistem Entegrasyon Projeleri, Donanım ve Yazılım Satışı, Kurulum, Profesyonel Hizmetler, Danışmanlık, Yönetilebilen Hizmetler, Bulut Çözümleri hizmetleri sunuyoruz.

IBM AIX ve Linux işletim sistemleri, Sanallaştırma & Konsolidasyon, Güvenlik, Yedekleme, Replikasyon ve Tekilleştirme, Kümeleme (Cluster), IP Telefon, Video Konferans alanlarında deneyimli kadrolarımızla çözümler gerçekleştiriyoruz.

40 Yılı Aşkın Geçmişimizle Gurur Duyuyoruz

40 yılı aşkın deneyimimiz ve bilişim sektöründeki köklü geçmişimizle, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma konusundaki taahhüdümüzü sürdürüyoruz. İstanbul Pazarlama A.Ş., uzman ekibi ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden profesyonelleriyle, müşterilerin iş süreçlerini iyileştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

İhtiyaçlarınızı En İyi Şekilde Karşılayan Teknolojik İnovasyonlar

Firmamız, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek adına geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. IBM Power sunucuları, IBM depolama sistemleri, Lenovo sunucuları, Cisco ürünleri, VMware, Veeam, CheckPoint, Fortinet gibi sektörde öne çıkan markaların ürünleri, iş süreçlerinizi optimize etmek ve verimliliğinizi artırmak için tasarlanmıştır.

Her Adımda, Sizin Yanınızda

İstanbul Pazarlama A.Ş., müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için güçlü bir destek ekibi ile hizmet vermektedir. Profesyonel ve deneyimli destek ekibimizle, sorularınıza anında yanıt veriyor ve teknolojik altyapınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Satış öncesi ve sonrası süreçlerde müşterilerimize kesintisiz destek sunarak, teknolojik altyapınızın her an en yüksek performansta çalışmasını sağlıyoruz.

İstanbul Pazarlama A.Ş. İle Geleceğe Güvenle Yürüyün

Bilişim teknolojilerinde güvenilir bir çözüm ortağı arıyorsanız, İstanbul Pazarlama A.Ş. sizin için doğru adres! Biz, teknolojinin gücünü işinize entegre etmenizde size rehberlik ediyor, sürekli gelişen iş dünyasında sizi bir adım öne taşıyoruz. İstanbul Pazarlama A.Ş. ile iş süreçlerinizi optimize edin, rekabet avantajınızı güçlendirin ve geleceğe güvenle yürüyün!

Vizyonumuz

BT Sektöründe etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla, yenilikçi çözümler ve lider teknoloji kullanarak yeteneklerini sürekli geliştiren ve sektörün öncülüğünü yapan bir şirket olmak. Ek olarak  gelişmeleri yakından takip ederek, yeni teknolojilere hızla adapte olan, Türkiye´nin en güvenilir ve saygın kuruluşlarından birisi olmak.

Misyonumuz

Konusunda dünyanın en iyi markaları ile çalışmak ve entegrasyon kabiliyetlerini artırmaktır.
Müşterilerimize en son teknolojiyi kullanarak yenilikçi ve öncü çözümler sunarak, teknolojik alanda liderlik etmek.

Güvenlik Politikalarımız

Güvenlik Politikalarımız

Bilgi Güvenliği

Bilgi Güvenliği Politikamız

İş Güvenliği

İş Güvenliği Politikamız

Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz