IBM Power
Sunucu Çözümleri

Maksimum verimlilik sağlayan IBM Power sunucuları kurumunuzun BT altyapısına entegre ediyoruz.

IBM Power
Sunucu Çözümleri

Maksimum verimlilik sağlayan IBM Power sunucuları kurumunuzun BT altyapısına entegre ediyoruz.

Büyük veri tabanları ve SAP HANA sistemlerinin yanı sıra büyük veri işleme, analitik ve yapay zeka uygulamaları için optimize edilmiş yüksek performanslı işlemcileri ve gelişmiş güvenlik özellikleri ile maksimum verimlilik ve sağlayan IBM Power sunucular İstanbul Pazarlama uzmanlığıyla her türlü ihtiyacı karşılamaya hazır.

IBM Power sunucular, kuruluşunuzdaki sunucu sayısını azaltarak birden fazla kaynağı uygulamalar ve sunucular arasında aynı anda paylaştırmanıza olanak tanır. Sunucu konsolidasyonu, lisanslama ve güç maliyetlerini azaltacağı gibi BT kaynaklarınızı da verimli kullanmanıza olanak sağlar. Mevcut iş yüklerinizi IBM Power üzerinde birleştirdiğinizde sunucu verimliliğinizi ve performansınızı en üst düzeye çıkarabilir, yönetilebilirliği, kullanılabilirliği ve ölçeklenebilirliği artırabilirsiniz. İstanbul Pazarlama olarak yıllardır uzun vadede toplam sahip olma maliyetinizi düşürecek seçenekler sunuyoruz.

Ağ ve Güvenlik Çözümleri

Ağ ve ağ güvenliği konularındaki uzmanlığımızla ağ sistemlerinizi daha verimli hale getiriyor ve güvenliğini sağlıyoruz.

Veri Depolama ve İş Sürekliliği Çözümleri

Veri depolama teknolojilerindeki uzmanlığımızla işinizi kesintiye uğratmadan ihtiyacınızı karşılayacak en iyi çözümü sağlıyoruz.

Sunucu ve Sanallaştırma Çözümleri

BT altyapınıza uyumlu sunucu ve sanallaştırma
çözümlerimiz ile işinizi daha yönetilebilir kılıyoruz.

Veri Koruma ve Yedekleme Çözümleri

BT altyapınızda, uzmanlarımız ve 400’ü aşkın yedekleme projesinden gelen tecrübemiz ile verileriniz için koruma ve yedekleme çözümleri sunuyoruz.

Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri

Veri merkezi (data center) çözümlerimizle
kurumunuzun ihtiyacına yönelik çözümler üretiyoruz.