Danışmanlık ve Dış Kaynak
Hizmetleri

Teknik değerlendirme, analiz, raporlama ve danışmalığa ek olarak uzman ekibimizle destek veriyoruz.

Danışmanlık ve
Dış Kaynak Hizmetleri

Teknik değerlendirme, analiz, raporlama ve danışmalığa ek olarak uzman ekibimizle destek veriyoruz. 

Teknik değerlendirme, analiz, raporlama ve danışmalığa ek olarak uzman ekibimizle destek veriyoruz.

Bilgi Teknolojileri ile ilgili Danışmanlık ve Dış Kaynak Hizmetleri başlığı altında, müşterilerimize sektördeki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek, ihtiyaçlarına özel çözümler sunma amacıyla uzman danışmanlık ve dış kaynak hizmetleri sağlıyoruz. İşletmelerin teknolojiye ayak uydurmasını ve rekabet avantajı elde etmelerini destekliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Danışmanlık ve Dış kaynak hizmeti olarak aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz.

Sistem ve Altyapı Tasarımı ve Kurulumu:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş sistem ve altyapı tasarımı ve kurulumu sağlıyoruz. Müşterimizin iş gereksinimlerine uygun bir bilişim altyapısı oluşturuyoruz. Sistem ve Altyapı Tasarımı ve Kurulumu, tasarım, kurulum, donanım ve yazılım bileşenlerini entegre etmek, performansı optimize etmek ve ölçeklendirmek amacıyla yapılır.

İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma Stratejileri

Müşterilerimize iş sürekliliği ve felaket kurtarma stratejileri konusunda rehberlik ediyoruz. Aynı zamanda iş operasyonlarının sürekliliğini sağlamak ve felaket durumlarında hızlı bir şekilde toparlanmak için planlar oluşturuyoruz.

Güvenlik Tasarım, İzleme ve Danışmanlık

Güvenlik danışmanlığı, müşterilerimize bilgi güvenliği stratejileri geliştirmekte yardımcı olur. Bu hizmetimizle, güvenlik açıklıklarını tespit etmek, izleme çözümleri tasarlamak ve genel güvenlik politikalarını belirlemek için uzmanlık elde etmenizi sağlıyoruz.

Dış Kaynak Hizmetleri

Dış Kaynak Hizmetlerimiz, bir organizasyonun belirli iş süreçlerini veya fonksiyonlarını dış bir hizmet sağlayıcıya (outsourcing) devretmeyi içermektedir. Bu hizmetimizle, organizasyonlarınızın belirli uzmanlık alanlarına odaklanmalarına ve iş verimliliğinizi artırmanıza olanak tanıyoruz. Örneğin, IT hizmetleri, müşteri destek, finansal işlemler gibi alanlarda dış kaynak kullanımı söz konusu olmaktadır.

Profesyonel Hizmetler

İhtiyaç duyduğunuz bilişim teknolojilerini kurumunuza sorunsuz bir şekilde kazandırmanızı sağlıyoruz.

Yönetilen Hizmetler

Sanal masaüstü ve bulut hizmetleri entegrasyonu ile katma değerli hizmetler sunuyoruz.

İstanbul Pazarlama

İstanbul Pazarlama A.Ş. olarak
40 yılı aşkın deneyimimiz
ve uzman kadromuzla ihtiyacınız olan BT teknolojilerini kurumunuza kazandırıyoruz.

İletişim

Gayrettepe, Engin Pak İş Merkezi,
Prof. Dr. Bülent Tarcan Cd No:5 K:1, 34349
Beşiktaş/İstanbul

+90 212 275 1295

satis@istpaz.com.tr

©  2024 İstanbul Pazarlama A.Ş