Profesyonel Hizmetler

İhtiyaç duyduğunuz bilişim teknolojilerini kurumunuza sorunsuz bir şekilde kazandırmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel Hizmetler

İhtiyaç duyduğunuz bilişim teknolojilerini kurumunuza sorunsuz bir şekilde kazandırmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel Bilgi Teknolojileri Hizmetlerimiz ile müşterilerimizin özel iş ihtiyaçlarına odaklanarak güvenilir, etkili ve yenilikçi çözümler sunuyoruz, iş sürekliliğini sağlama, güvenlik önlemlerini artırma ve bilgi teknolojileri altyapısını optimize etme konusundaki uzmanlığımız ile öne çıkıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

Sistem ve Altyapı Tasarımı ve Kurulumu

Müşterilerin özel iş ihtiyaçlarına odaklanarak, güvenilir ve etkili bir bilgi teknolojileri altyapısı oluşturuyoruz. Donanım ve yazılım bileşenlerini entegre ederek sistem ve altyapı tasarımıyla iş süreçlerinizi optimize ediyoruz. Bu hizmeti verirken tasarım, beklentileri karşılayacak ve müşteri memnuniyeti en üst düzeye çıkarak şekilde olmasına özen gösteriyoruz.

İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma Stratejileri Geliştirme

Bu hizmet, iş sürekliliği ve felaket kurtarma planlarını geliştirme ve uygulama süreçlerini içerir. Müşterinin iş operasyonlarına yönelik riskleri analiz eder ve olası felaket durumlarına karşı hazırlıklı olmalarını sağlamak için stratejiler oluşturuyoruz.

7×24 Sistem Destek

Müşterilerimize 7 gün 24 saat teknik destek sağlayarak sürekli sistem izleme, bakım ve müdahale hizmetleri sunuyoruz. 7×24 Sistem Destek hizmetimizle, iş sürekliliğini ve sistem performansını en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Veri merkezinde oluşabilecek sorunlara 7×24 müdahale edilmesini sağlıyoruz.

Uç Nokta Koruması, Tehdit ve Algılama (EDR) Servisi

Uç Nokta Koruması, Tehdit ve Algılama (EDR) Servisi, kullanıcı cihazlarındaki uç noktalarda güvenlik sağlamayı amaçlamaktadır. BU hizmetimizle tehditleri algılama, analiz etme ve yanıt verme yetenekleri ile uç nokta güvenliğini artırmayı hedefliyoruz.

Güvenlik Sertleştirme (Security Hardening)

Bilgi teknolojileri altyapısının güvenliğini artırmak için, sistemleri ve ağları sertleştirme, güvenlik açıklarını kapatma ve en iyi güvenlik uygulamalarını uygulama süreçlerini içerir. Verilerinizin güvenliği için üst düzey siber güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Database Yönetimi

Veritabanlarının tasarımı, kurulumu, yönetimi ve bakımını içeren hizmetimizdir. Veritabanlarının güvenliği, performansı ve veri bütünlüğünü sağlamak için gerekli tüm süreçleri içermektedir.

Sistem Odası Kurulumu

Fiziksel altyapıyı barındıran sistem odası veya veri merkezi kurulumu ile donanımın güvenli ve uygun olduğu bir ortamda verilerinizin barındırılmasını sağlıyoruz.

Lisans Kiralama

İhtiyaçlarınıza uygun yazılım lisanslarını temin etme ve yönetme hizmetimiz, lisanslama süreçlerini uygun ve yasal olarak yönetmeyi içermektedir.

Sistem Health Check Hizmetleri

Sistemlerin sağlığını kontrol etme ve değerlendirme hizmetimiz, performans sorunlarını tespit etme, potansiyel güvenlik açıklarını belirleme ve genel sistem durumunu değerlendirme süreçlerini içermektedir. Bu hizmetlerle iş sürekliliğinizi güvence altına alıyor, güvenliği artırıyor ve verimliliği optimize ediyoruz. Size özel çözümlerimiz hakkında Detaylı bilgi ve talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Yönetilen Hizmetler

Sanal masaüstü ve bulut hizmetleri entegrasyonu ile katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Danışmanlık ve Dış Kaynak Hizmetleri

Teknik değerlendirme, analiz raporlama ve danışmalığa ek olarak uzman ekibimizle destek veriyoruz.