Genel

The Arkın İskele Otel’de Gerçekleşen Geleneksel Kıbrıs Buluşması Sektörü Aydınlattı

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında düzenlenen İstanbul Pazarlama Geleneksel Kıbrıs Buluşması, 27-29 Ekim 2023 tarihlerinde The Arkın İskele Otel’de gerçekleştirildi. İş dünyasının üst düzey IT yöneticilerini bir araya getiren bu özel etkinlik, iki gün boyunca teknoloji, inovasyon ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. 

Etkinlikte, sektöre yön veren değerli üreticiler IBM, VMware ve Cisco, global vizyonları ile katılımcılara en güncel teknolojik trendleri ve inovasyonları aktardılar. Her biri kendi alanında lider konumda bulunan bu üreticiler, 2 gün boyunca etkinlikte yer alarak katılımcılara değerli deneyimlerini paylaştılar. 

Etkinliğin başarılı geçmesinde büyük paya sahip olan sponsorlarımız Penta Teknoloji, TD SYNNEX, Ingram Micro etkinliğe destek oldu. Bu değerli iş ortakları, etkinliğe sağladıkları destekle organizasyonun düzenlenmesinde kilit bir rol oynadılar. 

Geleneksel Kıbrıs Buluşması, sektördeki son gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip etmek isteyen IT yöneticileri için eşsiz bir fırsat sunarken, etkinlik boyunca düzenlenen özel oturumlar, paneller ve networking etkinlikleri, katılımcılara değerli iş bağlantıları kurma imkanı sağladı. 

Etkinliğin son gününe rast gelen 29 Ekim Cumhuriyet bayramında katılımcılar, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını iş dünyasının önde gelen isimleriyle birlikte coşkuyla kutlama fırsatı buldu. 

İstanbul Pazarlama Geleneksel Kıbrıs Buluşması, sektördeki son teknolojik gelişmeleri, inovasyonları ve iş dünyası trendlerini keşfetmek isteyen herkes için unutulmaz bir deneyim sunarak, katılımcılara ilham verici bir perspektif kazandırdı.