Genel

Pera Palas’ta Gerçekleşen CxO Etkinliğinde Güvenli ve Dayanıklı Alt Yapı Bileşenlerinin Önemi Masaya Yatırıldı”

Teknoloji ve iş süreçlerinin entegrasyonu, kurum ve şirketler açısından teknoloji konusunda kesintisiz bir altyapıya sahip olunmasını da zorunlu kılıyor. Kesintisiz ve güvenli bir altyapının iş yaşamında hayati öneme sahip olduğu günümüzde şirketler, teknoloji yatırımlarını sürekli geliştiriyorlar. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz BThaber CxO Yuvarlak Masa Toplantısı’nda teknoloji liderleri bu konuya yaklaşımlarını anlattılar. İstanbul Pazarlama desteğiyle gerçekleştirdiğimiz etkinliğin moderatörlüğünü ise BTHABER Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe yaptı.

Pera Palas’ın tarihi atmosferinde düzenlenen etkinlik, iş dünyasının önde gelen CIO’larını ve IT profesyonellerini bir araya getirerek güvenli alt yapı bileşenlerinin iş sürekliliği ve veri güvenliği açısından taşıdığı kritik önemi tartıştı.

Etkinliğe katılan konuşmacılar arasında sektörün önde gelen uzmanları ve tecrübeli yöneticiler bulunmaktaydı. Etkinlikte bir konuşma yapan İstanbul Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Korhan Arabacıoğlu, “Günümüzde işletmelerin en önemli önceliklerinden biri, güvenli ve dayanıklı alt yapı bileşenleri üzerine stratejik bir odaklanmadır. Bu etkinlik, bu önemli konuyu sektör liderleriyle bir araya getirerek derinlemesine ele almaktadır” dedi.

Etkinlik kapsamında, katılımcılara güvenli alt yapı bileşenlerinin iş sürekliliği, siber güvenlik ve veri koruma stratejileri üzerine değerli bilgiler sağladı. Ayrıca, etkinlik boyunca sağlanan networking imkanları, katılımcıların sektördeki diğer uzmanlarla fikir alışverişinde bulunmasına olanak tanıdı.